&lt;script type='text/javascript'&gt;
&lt;!--//--&gt;&lt;![CDATA[//&gt;&lt;!--
		/*! This file is auto-generated */
//--&gt;&lt;!]]&gt;
&lt;/script&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://workbench.a2hosted.com/fair-rite/product/chip-beads-2506036007y3/embed/" width="600" height="338" title="&#x201C;Chip Beads (2506036007Y3)&#x201D; &#x2014; Fair-Rite 2019" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;</html><thumbnail_url>https://workbench.a2hosted.com/fair-rite/wp-content/uploads/2015/12/httpswww.fair-rite.comwp-contentuploads201510Chip-Beads-1.jpg</thumbnail_url><thumbnail_width>482</thumbnail_width><thumbnail_height>369</thumbnail_height></oembed>